^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today40
Yesterday34
This week144
This month543
Total242149
czwartek, 13, czerwiec 2024 17:08
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Sprzątanie "Użyka"

Dzisiejszego dnia (13.02.2014r.) grupa strażaków z OSP Lipiny Dolne widząc duży problem postanowiła w miarę możliwości oczyścić "Użyk" ze śmieci jakie tam się znajdują.

Po przystąpieniu do akcji okazuje się że śmieci jest dużo więcej niż wyglądało to na pierwszy rzut oka. W tym momencie powstaje podstawowe pytanie jak to możliwe, że one tam się znalazły???!!! Odpowiedź jest bardzo prosta - winę ponosi młodzież oraz dzieci przesiadujące wieczorami i nocami na żółtej barierce znajdującej się na początku "Użyka". Osoby tam przebywające nie tylko jedzą chrupki czy też piją napoje gazowane ale biorąc pod uwagę odpadki jakie musieliśmy tam zbierać, również spożywają alkohol a następnie puste opakowania zamiast w koszu lądują w wodzie.  

Tekst ten nie ma na celu chwalenie straży za kawał dobrej roboty, ale na uświadomieniu  i w pewnym sensie poproszeniu  tych młodych ludzi o to aby zaprzestali tego procederu i śmieci, które ze sobą przynoszą nie wyrzucali do Użyka, tylko zabierali i pozostawiali je w koszach na śmieci.  

Zwracam się również do wszystkich ludzi dobrej woli o to aby zwracali uwagę osobom przesiadającym w okolicach Użyka w szczególności przy barierce na to aby tam nie śmiecili. Skoro rodzice nie uczą ich kultury to może będą w stanie wpłynąć na to obce osoby. 

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych