^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today40
Yesterday34
This week144
This month543
Total242149
czwartek, 13, czerwiec 2024 17:27
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Druh Tomek (Arkadiusz) Garbacz odszedł na wieczną watrę

Niestety, śmierć po raz drugi w bieżącym roku zawitała w szeregi OSP Lipiny Dolne i właśnie dlatego w dniu 6.06.2022 r. druhowie z naszej jednostki zebrali się aby wspólnie odprowadzić ciało naszego kolegi Tomka na cmentarz parafialny.

Tomasz Garbacz do OSP Lipiny Dolne wstąpił w 1999 r. Szkolenie podstawowe odbył w 2011 r. jeszcze w tym samym roku ukończył z wynikiem pozytywnym szkolenie kierowca - konserwator. Wielokrotny reprezentant naszej jednostki na zawodach sportowo pożarniczych. W ćwiczeniu bojowym zawsze "na rozdzielaczu" a w sztafecie gdy wskakiwał na równoważnie to aż ziemia drżała. W podziela bojowym pełnił funkcję kierowcy pojazdu ratowniczo-gaśniczego. Za swoją ofiarną służbę w 2002 r. otrzymał odznakę "Strażak Wzorowy" a w 2012 r. odznaczony "Brązowym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa". Tomek był człowiekiem bezkompromisowym, zawsze mówił to co myśli i nigdy nie owijał w bawełnę. Bardzo często w dość dosadnych słowach zwracał nam uwagę gdy coś mu się nie podobało. Wtedy nas to irytowało ale teraz już za tym tęsknimy. W ostatniej drodze naszemu koledze towarzyszyło 8 jednostek OSP z gm. Potok w tym 32 strażaków i trzy wozy bojowe z OSP Lipiny Dolne. Tomasz zmarł nagle i niespodziewanie w dn. 03.06.2022 r. w swoim domu rodzinnym w Lipinach.     


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych