sobota, 25, październik 2014 23:29
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej Tenisa Stolowego o Puchar Prezesa OSP Lipiny Dolne - 2014

W tym roku ferie w województwie lubelskim rozpoczęły się bardzo szybko a więc i turniej tenisa stołowego został rozegrany szybciej niż zwykle.

Dnia 26.01.2014 r. została rozegrana IV Edycja Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP Lipiny Dolne.
Zawody zostały rozegrane w trzech kategoriach: seniorzy, juniorzy oraz kategoria kobieca. W tym roku, tak jak i w poprzednich frekwencja dopisała ponieważ do turnieju zgłosiło się 28 zawodników: 6 juniorów, 6 kobiet, 16 seniorów. W dwóch pierwszych kategoriach grano systemem "każdy z każdym" natomiast w kat. seniorów rozgrywki odbywały się systemem "drabinkowym" tzn. że dopiero druga porażka eliminowała zawodnika z dalszej rywalizacji.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

seniorzy: I Ryczko Andrzej, II Łoś Radosław, III Pawęzka Szymon

juniorzy: I Latocha Hubert, II Kupiec Kamil, III Skromak Bartłomiej

kobiety: I Hachuj Anna, II Dec Dominika, III Góźdź Paulina

Prezes OSP Lipiny Dolne dh Paweł Dudka wręczył puchary wszystkim osobom, które zajęły miejsce na podium, ponadto każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy dyplom.

Zwycięscom gratulujemy, a zarządowi sekcji sportowej dziękujemy za profesjonalne przygotowanie zawodów.