^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Przekaż 1,5% swojego podatku (zgodnie z najnowszymi przepisami to już nie 1% jak to miało miejsce w poprzednich latach a 1,5%) na doposażenie w sprzęt ratowniczo gaśniczy OSP Lipiny Dolne. Wpisz w swój pit nr KRS 0000 116 212 oraz adres OSP Lipiny Dolne 95A, 23-423 Potok Górny Z zebranych w ten sposób funduszy nasi druhowie zakupią sprzęt, który może być potrzebny właśnie Tobie. 

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today32
Yesterday37
This week69
This month1436
Total221685
wtorek, 28, marzec 2023 18:57
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Nabór

Jeżeli chcesz poczuć adrenalinę we krwi! Pomagać bezinteresownie ludziom! Ratować życie, zdrowie ludzkie oraz ich mienie. Działać na rzecz społeczności lokalnej - ta „robota” jest dla Ciebie!!! Wstąp w szeregi OSP Lipiny Dolne.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej jednostki oraz działalności jaką prowadzimy, zapraszamy do naszej remizy. Możesz również napisać e-maila z pytaniem lub zapytać któregoś z naszych druhów a on wskaże dokładnie co należy zrobić aby zostać jednym z nas. Bardzo chętnie odpowiemy na wszytkie Wasze pytania.

Podstawowe warunki jakie należy spełnić:

- ukończone 18 lat

- bardzo dobry stan zdrowia

- zdyscyplinowanie

 

Mile widziane prawo jazdy kategorii C, udukomentowane szkolenia, które mogą być przydatne w pracy strażaka. Ponadto chętnie przyjmiemy osoby uprawiające jakiś sport, dzięki czemu mogłyby one wzmocnić nasze drużyny z sekcji sportowej.

 

UWAGA: każdy, kto chce się zapisać do OSP Lipiny Dolne musi być wprowadzony w nasze szeregi przez innego członka naszej jednostki. Kandydatura osoby, która nie została poparta przez naszego druha nie zostanie nawet poddana pod głosowanie. Natomiast strażak, który wprowadza nowego członka do naszej społeczności musi mieć świadomość, iż bierze na siebie choć część odpowiedzialności za jego poczynania w ramach działalności naszej jednostki.

 

ZAPRASZAMY !!!

 Copyright 2023  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych