^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today25
Yesterday33
This week25
This month802
Total241438
poniedziałek, 27, maj 2024 18:45
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej piłki nożnej o puchar wójta - 2014

W dniu 9 czerwca 2014 r. na boisku wielofunkcyjnym w Lipinach Dolnych odbyła się pierwsza edycja turnieju piłki nożnej o puchar wójta gminy Potok Górny.

 W zawodach udział wzięło 5 drużyn: Gimnazjum Lipiny Dolne I, Gimnazjum Lipiny Dolne II, Dąbrówka, Ares Szyszków oraz OSP Lipiny Dolne. 

Grano systemem "każdy z każdym". Każdy mecz składał się z dwóch połów, po 10 minut każda. 

Skład OSP Lipiny Dolne: Szymon Wardach, Paweł Dziewa, Piotr Dziewa, Rafał Bzdyra, Sebastian Głowik, Jakub Przytuła, Marcin Pawęska, Daniel Pawęska, Leszek Waliłko.

Wyniki naszych strażaków przedstawiały się następująco:

Straż - Gimnazjum Lipiny Dolne II  9:0 (Przytuła, Wardach, Waliłko, Głowik x3, D.Pawęska x3)

Straż - Ares Szyszków 1:0 (Przytuła)

Straż - Gimnazjum Lipiny Dolne I  2:0 (Wardach, Głowik)

Straż - Dąbrówka 1:2 (M. Pawęska)

Po rozegraniu wszystkich meczów Straż, Ares i Dąbrówka mają taką samą liczbę punktów więc o zwycięstwie decydowały strzelone bramki a tych najwięcej miała drużyna z Szyszkowa i to ona ostatecznie zajmuje pierwsze miejsce. Na drugim miejscu plasuje się drużyna lipińskich strażaków, na ostatnim miejscu podium melduje się Dąbrówka, czwarte miejsce dla Gimnazjum I i piąte miejsce Gimnazjum II.

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych