^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today25
Yesterday33
This week25
This month802
Total241438
poniedziałek, 27, maj 2024 18:42
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

VIII Memoriał Stanisława Wójcika

W niedzielę 25.01.2015 r. sekcja sportowa z OSP Lipiny Dolne rozegrała kolejny w tym miesiącu turniej piłki halowej.

Były to zawody organizowane przez OSiR Biłgoraj ale z powodu dużej liczby drużyny mecze grupowe rozgrywane były na dwóch halach: OSiR-u i "budowlance".

W rozgrywkach udział mogli wziąć zawodnicy z roczników: 95,96,97 a więc naszą straż reprezentowała młodzieżowa drużyna pożarnicza w składzie:Daniel Pawęska, Jakub Przytuła, Rafał Szabat, Kamil Kupiec, Leszek Waliłko, Szymon Łatocha, Marcin Pawęska, Hubert Głowik, Mariusz Siek, Stanisław Kołodziej.

Nasza drużyna swoje zmagania toczyła na hali OSiR. Po słabym występie naszych zespołów dwa tygodnie wcześniej w charytatywnym turnieju noworocznym nasi zawodnicy wzięli rewanż i pokazali klasę zajmując miejsce na najniższym stopniu podium ósmej edycji memoriału. Dodam, że rok temu, ku wielkiemu zdziwieniu organizatorów zajęliśmy tutaj bardzo wysokie drugie miejsce.

Nasi zawodnicy rozegrali świetne zawody. Z grupy wyszli z pierwszego miejsca. Walkę o finał przegrali minimalnie w karnych z Orłem Tereszpol. Nadmienić trzeba, że dwukrotnie pokonaliśmy drużynę Łady Biłgoraj, najpierw w grupie 2-0 a potem w walce o trzecie miejsce w rzutach karnych 3-1.

Aby pokazać jak wysoki był poziom turnieju przedstawię listę zespołów biorących w nim udział: Włókniarz Frampol, Gryf Zamość, Rotunda Krzeszów, Unia Nowa Sarzyna, PKS Jan Chrzciciel Janów Lubelski, Grom Różaniec, Potok Sitno, Rakowia Relax Księżpol i inni.

Warty odnotowania jest fakt, że wszystkie zespoły, które zajmowały miejsca w czołówce turnieju miały swoich trenerów, opiekunów poza tym zawodnicy z tych drużyn trenują regularnie. Nasi młodzi strażacy pojechali tam jedynie z wiarą we własne umiejętności.

Więcej szczegółów na facebook OSP MDP Lipiny Dolne

 

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych