^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today28
Yesterday33
This week28
This month805
Total241441
poniedziałek, 27, maj 2024 19:17
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej halówki KSRG - 2015

W niedzielę 15.03.2015 r. we Frampolu odbyła się czwarta edycja turnieju piłki nożnej halowej jednostek KSRG o Puchar Prezesa Zarządu Powiatowego ZOSP RP.

Do zmagań przystąpili strażacy z dziesięciu jednostek z powiatu biłgorajskiego. Zostali oni podzieleni na dwie grupy:

A: OSP Tereszpol-Zaorenda, OSP Łukowa, OSP Sól, OSP Goraj, OSP Teodorówka

B: OSP Lipiny Dolne, OSP Frampol, OSP Smólsko, OSP Księżpol, OSP Józefów

Wyniki meczów grupowych naszej drużyny:

Lipiny - Smólsko 1:0 (Pawęska Marcin)

Lipiny - Księżpol 4:0 (Dziewa Paweł, Dziewa Piotr, Przytuła Jakub, Pawęska Marcin)

Lipiny - Frampol 1:0 (Pawęska Marcin)

Lipiny - Józefów 2:1 (Dziewa Piotr, Szabat Rafał)

Z grupy wychodzimy z pierwszego miejsca, obok nas wychodzi jeszcze drużyna ze Smólska. Natomiast w drugiej grupie dalej awansują Łukowa oraz Tereszpol.

W półfinale mierzymy się ze strażakami z Tereszpola i ten mecz wygrywamy 3:1 (Dziewa Piotr, Szabat Rafał, Pawęska Marcin). W drugim meczu Łukowa wygrywa ze Smólskiem. Ostatecznie w meczu finałowym między OSP Lipiny Dolne a OSP Łukowa pada remis 1:1 (Waliłko Lesław) i do wyłonienia najlepszej drużyny w powiecie potrzebne były karne w których przegrywamy w stosunku 1:3. Strażacy ze Smólska zajmują trzecie miejsce.

Skład OSP Lipiny Dolne: Dziewa Paweł, Dziewa Piotr, Bucior Mateusz, Wardach Szymon, Waliłko Lesław, Przytuła Jakub, Bzdyra Rafał, Pawęska Marcin, Szabat Rafał


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych