^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today24
Yesterday33
This week24
This month801
Total241437
poniedziałek, 27, maj 2024 18:11
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej halówki KSRG

W niedzielę 28.02.2016 roku we Frampolu strażacy z naszej jednostki wzięli udział w V Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Jednostek KSRG Powiatu Biłgorajskiego o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Biłgoraju. 

Rok temu zajęliśmy tam drugie miejsce, przegrywając finał w karnych z OSP Łukowa. W tym roku w turnieju udział wzięło 11 drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy.

Grupa A: OSP Lipiny Dolne, OSP Józefów, OSP Teodorówka, OSP Biłgoraj, OSP Goraj

Grupa B: OSP Sól, OSP Smólsko, OSP Frampol, OSP Biszcza, OSP Łukowa, OSP Tereszpol

Wyniki meczów grupowych naszych strażaków: 

Lipiny - Józefów 0:0

Goraj - Lipiny    0:4

Lipiny - Teodorówka 2:2

Biłgoraj - Lipiny 0:6

Do półfinału wychodzimy z pierwszego miejsca i mierzymy się z drugą drużyną z grupy B czyli z druhami z Tereszpola. W tym meczu bardzo szybko strzelamy dwa gole co zniechęca naszych rywali do dalszej walki i ostatecznie wygrywamy 7:0. 

W drugim półfinale Sól gra z Teodorówką. Z tej rywalizacji zwycięsko wychodzą strażacy z Soli i to oni stają się naszymi rywalami w wyścigu o miano najlepszej drużyny w powiecie. 

W finale cały czas musimy gonić wynik, ponieważ najpierw przegrywamy 0-1, po bramce Marcina Pawęski wychodzimy na remis, po czym rywal strzela gola i znów musimy odrabiać straty. Na szczęście w końcówce meczu gola strzela Rafał Szabat i w regulaminowy czasie na tablicy widnieje remis 2-2 co oznacza, że aby wyłowić zwycięsce potrzebne będą rzuty karne. Jako pierwsi karnego strzelają zawodnicy z Soli ale nasz bramkarz Rafał Bzdyra popisuje się piękną paradą i nie ma bramki. Od nas jako pierwszy do piłki podchodzi Latocha i bez problemów pokonuje bramkarza drużyny przeciwnej. W drugiej serii rzutów karnych piłkarz Soli trafia w słupek. W naszej ekipie strzela Przytuła i ku naszemu szczęściu nie myli się. W tym momencie przy stanie 2-0 dla strażaków z Lipin sędzia turnieju kończy zawody i już wiadomo, że po raz trzeci OSP KSRG Lipiny Dolne zostaje mistrzem powiatu Biłgorajskiego. Jednak to nie koniec zdobyczy pucharowych dla naszych strażaków ponieważ najlepszym piłkarzem turnieju zostaje Rafał Szabat a najlepszym bramkarzem Rafał Bzdyra. 

Mecz o trzecie miejsce: Teodorówka - Tereszpol 2-1

Można powiedzieć, że w tym roku nasza drużyna z nawiązką powetowała sobie zeszłoroczne drugie miejsce. 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych