^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today24
Yesterday33
This week24
This month801
Total241437
poniedziałek, 27, maj 2024 18:04
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Charytatywny turniej PCK 2017 r.

14 stycznia 2017 r. w hali sportowej OSiR Biłgoraj odbyła się V edycja turnieju charytatywnego w piłkę nożną halową na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża.

Mimo, że tego dnia w naszej jednostce odbywało się walne zebranie sprawozdawcze to strażacy z sekcji sportowej naszej OSP udali się do Biłgoraja aby przystąpić do zawodów. Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn, które podzielone zostały na cztery grupy z której do dalszej części rozgrywek awansowały dwie najlepsze drużyny. Nasi strażacy trafili do grupy z: Relaks Radecznica, Majdan Gromadzki, Energy Team.

Wyniki meczów grupowych:

OSP - Relaks: 4-0 (2xDamian Bucior, Piotr Dziewa, Marcin Pawęska)

OSP - Majdan Gromadzki: 3-3 (w tym meczu hattrick'a zalicza Piotr Dziewa)

OSP - Energy Team: 2-4 (Piotr Dziewa, Rafał Szabat)

Z czterema punktami na koncie z grupy wychodzimy na drugim miejscu. Z pierwszego miejsca z kompletem punktów awansuje Energy Team.

W meczu ćwierćfinałowym mierzymy się z drużyną o nazwie "Dzięki za mecz" z którą niestety przegrywamy 2-1 a jedynego gola w tym meczu strzela Rafał Szabat. Po tej porażce nasi strażacy kończą udział w turnieju i wracają do Lipin. Podium turnieju wyglądało następująco: 1.Przyjaciele z boiska, 2.Balasjo Team Biłgoraj, 3.Dzięki za mecz. 

Skład OSP Lipiny Dolne: Bzdyra Rafał, Dziewa Piotr, Leszek Waliłko, Szabat Rafał, Bucior Mateusz, Bucior Damian, Pawęska Marcin, Pawęska Daniel, Przytuła Jakub, Kołodziej Stanisław. 

Nadmieniam, iż każda drużyna aby zagrać w turnieju musiała zapłacić 100zł wpisowego, które w całości zostało przekazane na potrzeby Polskiego Czerwonego Krzyża. 

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych