^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today27
Yesterday33
This week27
This month804
Total241440
poniedziałek, 27, maj 2024 18:58
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej halówki KSRG-Frampol 2017

W niedzielę 12.03.2017 r. we Frampolu odbyła się VI Edycja Turnieju Piłki Halowej jednostek KSRG z powiatu biłgorajskiego. 

Do zawodów przystąpiło 8 drużyn. Wśród nich strażacy z Lipin Dolnych w składzie: Dziewa Piotr, Bzdyra Rafał, Waliłko Lesław, Dziewa Paweł, Szabat Rafał, Pawęska Marcin, Pawęska Daniel. 

Wyniki grupowe naszej drużyny:

OSP Lipiny Dolne - OSP RWiE Biłgoraj 1:0 (Szabat Rafał)

OSP Lipiny Dolne - OSP Babice 1:1 (Waliłko Lesław)

OSP Lipiny Dolne - OSP Turobin 2:2 (Szabat Rafał x2)

Po fazie grupowej do dalszej części rozgrywek wychodzimy z pierwszego miejsca wraz z nami dalej awansuje OSP Biłgoraj. Z drugiej grupy wychodzi OSP Smólsko oraz OSP Frampol. W półfinale mierzyliśmy się ze strażakami ze Smólska i niestety przegrywamy ten mecz wysoko, bo aż 3:0. W drugim półfinale Frampol - Biłgoraj w regulaminowym czasie gry pada bezbramkowy remis. W rzutach karnych stosunkiem 3-2 wygrywają druhowie z Biłgoraja. W meczu o trzecie miejsce remisujemy z Frampolem 1:1 (Szabat Rafał) i niestety przegrywamy w karnych 2:0 i ostatecznie zajmujemy czwartą lokatę. W meczu finałowym strażacy z Biłgoraja pokonują ochotników ze Smólska 2:0 i  wygrywają cały turniej.      


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych