^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today24
Yesterday33
This week24
This month801
Total241437
poniedziałek, 27, maj 2024 18:07
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Strażacki Turniej Siatkówki-2017

W dniu 26 marca 2017 r. w Lipinach Dolnych odbyła się I Edycja Turnieju Piłki Siatkowej Jednostek OSP o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP.

Swoja obecnością zaszczycili nas: Prezes Zarządu O/P ZOSP RP w Biłgoraju Mieczysław Skura, Komendant Powiatowy PSP w Biłgoraju bryg. Wiesław Krent, Poseł na Sejm RP Piotr Olszówka, Starosta Biłgorajski Kazimierz Paterak, Wójt Gminy Potok Górny Edward Hacia, Przewodniczący Rady Gminy Potok Górny Julian Grabias.

Zawody rozpoczęły się o godz.9 w sali gimnastycznej przy Publicznym Gimnazjum w Lipinach Dolnych. Biorąc pod uwagę dużą liczbę zgłoszonych drużyn oraz ograniczoną pojemność sali gimnastycznej rywalizowano do dwóch wygranych setów z czego pojedynczego seta grano do 15 punktów a tie-break do 8 punktów. 

Do zmagań przystąpiło dziesięć strażackich drużyn z powiatu biłgorajskiego, które zostały podzielone na trzy grupy:

Grupa 1: OSP Lipiny Dolne, OSP Tarnogród, OSP Tereszpol, OSP Korytków Duży

Grupa 2: OSP Rakówka, OSP Potok Górny, OSP Luchów 

Grupa 3: OSP Biłgoraj, OSP Smólsko Duże, OSP Aleksandrów

Wyniki wszystkich meczów grupowych:

Lipiny - Korytków 2-0 (-5,-6)

Potok - Luchów 2-0  (-9,-12)

Biłgoraj - Smólsko 2-0 (-6,-10)

Tereszpol - Tarnogród 2-0 (-9,-12)

Rakówka - Potok 0-2 (-4,-6)

Aleksandrów - Biłgoraj 0-2 (-14,-11)

Lipiny - Tereszpol 2-0 (-17,-8)

Luchów - Rakówka 2-1 (16, -14, -3)

Smólsko - Aleksandrów 0-2 (-9,-10)

Korytków - Tarnogród 0-2 (-9,-9)

Do dalszej części rozgrywek awansował zwycięzca każdej grupy, tj. OSP Lipiny Dolne, OSP Potok Górny, OSP Biłgoraj. W tej fazie grano systemem "każdy z każdym". W pierwszym meczu strażakom z Lipin przyszło się zmierzyć z ochotnikami z Biłgoraja. Po bardzo zaciętym i stojącym na wysokim poziomie meczu, niestety przegrywamy 2-1 (9,-12,-9) i już wiemy, że nie uda nam się wygrać całego turnieju. Pomimo, że obydwu drużynom został do rozegrania jeszcze jeden mecz z Potokiem, to wszyscy zgromadzeni kibice oraz zawodnicy już wiedzieli, że te spotkania nic nie zmienią, ponieważ tak jak można było się spodziewać drużyna z Potoka przegrała swoje obydwa finałowe pojedynki w stosunku 2-0 (z Biłgorajem do 8 i 13 pkt. z Lipinami do 10 i 13 pkt).

Kwalifikacja końcowa:

1. OSP RWiE Biłgoraj

2. OSP Lipiny Dolne

3. OSP Potok Górny

Przyznano również trzy nagrody indywidualne:

Najlepszy rozgrywający: Jacek Wroński (OSP Biłgoraj)

MVP turnieju: Wiesław Krent (OSP Biłgoraj)

Najlepszy atakujący: Rafał Sarzyński (OSP Lipiny Dolne)

Skład OSP Lipiny Dolne: Rafał Sarzyński, Mariusz Larwa, Bartłomiej Skromak, Adam Szabat, Hubert Latocha, Radosław Łoś, Krzysztof Matuszak

Warty podkreślenia jest fakt, że zmagania strażaków oglądała bardzo duża liczba kibiców z Lipin, którzy bardzo mocno i głośno dopingowali lipińskich ochotników. Szczególnie było to widoczne w dwóch najtrudniejszych meczach jakie rozegrała nasza drużyna. Do takich spotkań bez wątpienia należały mecze z Tereszpolem i Biłgorajem. Drużyna z Tereszpola ze swoimi umiejętnościami siatkarskimi powinna znaleźć się w finałowej trójce, jednak zawodnicy z tej jednostki mieli pecha, iż już w grupie trafili na zawodników z Lipin. 

 

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych