^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today29
Yesterday33
This week29
This month806
Total241442
poniedziałek, 27, maj 2024 19:55
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej halówki KSRG-Frampol 2018

Zwycięska passa nie opuszcza strażaków z Lipin Dolnych. Dokładnie tydzień temu cieszyliśmy się ze zwycięstwa w powiatowym strażackim turnieju piłki siatkowej a już dziś (18.03.2018) we Frampolu wygrywamy VII Edycję Turnieju Piłki Nożnej Halowej Jednostek OSP KSRG z Powiatu Biłgorajskiego.

Do zawodów zgłosiło się 10 jednostek OSP i jeszcze przed rozpoczęciem turnieju (bez udziału przedstawicieli poszczególnych drużyn) zostały one podzielone na dwie grupy: 

Grupa A: Lipiny Dolne, Łukowa, Turobin, Potok Górny, Biłgoraj. 

Grupa B: Sól, Babice, Frampol,Tarnogród, Smólsko.

Jednak przed pierwszym gwizdkiem otrzymujemy informację, iż z udziału zrezygnowały trzy drużyny: Biłgoraj, Sól oraz Tarnogród. W związku z powyższym organizatorzy przekształcili formę zawodów. Z pozostałych 7 drużyn stworzono jedną grupę w której grano systemem "każdy z każdym". 

Wyniki wszystkich meczów:

Babice - Turobin 4-4

Smólsko - Łukowa 0-0

Lipiny - Potok 4-1 (bramka samobójcza, Daniel Pawęska, Piotr Dziewa x2) 

Frampol - Turobin 3-2

Babice - Potok 1-1 

Smólsko - Lipiny 0-1 (Kamil Kupiec)

Frampol - Łukowa 1-1 

Turobin - Potok 0-5

Babice - Smólsko 1-0

Frampol - Potok 3-1

Łukowa - Lipiny 0-1 ( Marcin Pawęska)

Turobin - Smólsko 0-1

Frampol - Lipiny 1-1 ( Rafał Szabat)

Potok - Smólsko 2-1

Łukowa - Babice 0-2

Frampol - Smólsko 2-0

Lipiny - Babice 0-0

Łukowa - Turobin 2-3

Frampol - Babice 0-1

Lipiny - Turobin 5-1 (Marcin Pawęska, Kamil Kupiec, Daniel Pawęska x3)

Łukowa - Potok 2-1

Od pierwszego meczu z Potokiem do spotkania z Babicami byliśmy nieprzerwanie samodzielnym liderem grupy, jednak ze stratą dwóch punktów po piętach deptała nam drużyna z Frampola. Po naszym bezbramkowym remisie z ochotnikami z Babic, Frampol zrównał się z nami liczbą punktów i o wszystkim decydowały ostatnie mecze. W ostatnim spotkaniu Frampol przegrywa z Babicami co sprawia, iż naszej drużynie wystarczy jedynie remis z Turobinem aby zwyciężyć cały turniej. Strażacy z Lipin Dolnych nie ulegają presji i pewnie pokonują rywali z Turobina.

Klasyfikacja końcowa:

1. OSP Lipiny Dolne   14 pkt.

2. OSP Babice           12 pkt.

3. OSP Frampol         11 pkt.

4. OSP Potok Górny   7 pkt.

5. OSP Łukowa          5 pkt.

6. OSP Smólsko         4 pkt.

7. OSP Turobin          4 pkt.             

W przypadku takiej samej liczby punktów o wyższej lokacie w tabeli decydowała ilość strzelonych bramek (bramki stracone nie miały znaczenia). 

Przyznano również trzy nagrody indywidualne z czego jedną otrzymał nasz zawodnik Rafał Szabat, który został najlepszym zawodnikiem turnieju.

Skład OSP KSRG Lipiny Dolne: Piotr Dziewa (kapitan), Rafał Bzdyra (bramkarz), Rafał Szabat, Mateusz Grabias, Marcin Pawęska, Daniel Pawęska, Kamil Kupiec, Bartłomiej Zwolak, Grzegorz Chudy. 

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych