^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today27
Yesterday33
This week27
This month804
Total241440
poniedziałek, 27, maj 2024 19:02
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Gminny Turniej Piłki Nożnej 2018

W piątek 18.05.2018 r. na boisku wielofunkcyjnym w Lipinach Dolnych odbyła się kolejna edycja Gminnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Potok Górny.

Do zawodów przystąpiło cztery drużyny z terenu naszej gminy, które grały system "każdy z każdym" a wyniki meczów przedstawiały się następująco:

OSP Lipiny Dolne - MCK Lipiny          7:2

MCK Lipiny - Wrzos Szyszków           1:4

FC Jasienik Stary - Wrzos Szyszków  1:2

OSP Lipiny Dolne - FC Jasienik Stary  2:0

FC Jasienik Stary - MCK Lipiny           5:0

Po rozegraniu powyższych meczy OSP Lipiny Dolne oraz Wrzos Szyszków mają taką samą liczbę punktów, ponieważ obydwa zespoły wygrały wszystkie swoje spotkania. Więc, jak już zdążyła nas do tego przyzwyczaić nasz strażacka drużyna o zwycięstwie w całym turnieju decydować będzie ostatni mecz w którym strażacy z Lipin remisują bezbramkowo z zawodnikami z Szyszkowa. Decyzją organizatorów zwycięzcą turnieju będzie drużyna, która ma najlepszy bilans bramkowy. Dzięki wysokiej wygranej w pierwszym meczu to ochotnicy z naszej jednostki mogą cieszyć się z pierwszego miejsca i zdobycia pucharu. 

Przyznano również jedną nagrodę indywidualną, która otrzymał nasz strażak Adam Szabat, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Puchary oraz nagrody zwycięzcom wręczył Wójt Gminy Potok Górny Pan Edward Hacia. 

Skład OSP Lipiny Dolne: Piotr Dziewa, Bzdyra Rafał, Adam Szabat, Marcin Pawęska, Mateusz Grabias, Szymon Tutka, Rafał Szabat, Daniel Pawęska, Kamil Kupiec  

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych