^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today28
Yesterday33
This week28
This month805
Total241441
poniedziałek, 27, maj 2024 19:30
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej Tenisa Stołowego - 2019

W dniu 24.02.2019 r. w remizie strażackiej w Lipinach Dolnych druhowie z naszej miejscowości przygotowali i przeprowadzili VII Edycję Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP KSRG Lipiny Dolne. 

Do zawodów przystąpiło 16 zawodników z Lipin, Potoka Górnego, Szyszkowa i Bystrego. Zostali oni podzieleni na trzy kategorie: męska seniorzy (9 zawodników), męska juniorzy (3 zawodników) i kobieca (4 zawodniczki). Grano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów.  

Kwalifikacja końcowa:

Seniorzy: 1. Tutka Szymon, 2. Skromak Bartłomiej, 3. Niemiec Michał, 4. Zielonka Damian

Juniorzy:  1. Rodziewicz Szymon, 2. Czarny Norbert, 3. Chałaj Patryk

Kobiety:   1. Socha Sylwia, 2. Hachuj Anna, 3. Kania Ewelina, 4. Chałaj Ewa

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali puchary, ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

 

 

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych