^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today24
Yesterday33
This week24
This month801
Total241437
poniedziałek, 27, maj 2024 18:31
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej halówki KSRG-Frampol 2019

Ocieplenie na dworze oraz zbliżającą się wiosna to znaki, które uświadamiają nam, że to już czas aby strażacy z terenu powiatu biłgorajskiego obudzili się z zimowego letargu i wspólnie zebrali się we Frampolu aby toczyć sportowe boje w siódmej już edycji strażackiego turnieju piłki nożnej halowej.

Nie inaczej było w niedzielę 17.03.2019 r. gdzie do Frampola przybyło 9 strażackich drużyn z jednostek KSRG z naszego powiatu. W tym zacnym gronie znalazła się również drużyna z OSP KSRG Lipiny Dolne w składzie: Szabat Adam (kapitan), Bzdyra Rafał (bramkarz), Szabat Rafał, Grabias Mateusz, Waliłko Leszek, Pawęska Marcin, Kamil Kupiec, Przytuła Jakub.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy:

Grupa pierwsza: Lipiny Dolne, Rogale, Biszcza I, Frampol

Grupa druga: Babice, Tereszpol Zaorenda, Smólsko Duże, Potok Górny, Goraj

Wynik grupowe naszej drużyny:

Lipiny - Biszcza 4:0 (Pawęska x3, Szabat A.)

Lipiny - Rogale 0:0

Lipiny - Frampol 2:0 ( Szabat R, Waliłko)  

Z grupy wychodzimy z pierwszego miejsca i w meczu ćwierćfinałowym gramy z Tereszpolem Zaorendą. W podstawowym czasie gry pada remis 0:0 i o naszym awansie do kolejnej fazy zawodów decyduje seria rzutów karnych w których wygrywamy 2:1 (Waliłko, Kupiec). W meczu półfinałowym rywalizujemy z ochotnikami z Babic i ten mecz wygrywamy 2:0 (Waliłko, Szabat R). W wielkim finale mierzymy się z OSP Goraj gdzie przez większą część meczu prowadzimy 1:0 (Pawęska), jednak w końcówce chwila dekoncentracji naszych zawodników sprawia, iż rywal strzela nam gola i mecz kończy się remisem. W związku z powyższym aby wyłonić zwycięzcę turnieju potrzebne były rzuty karne. Po serii 8 jedenastek musi uznać wyższość rywala i ostatecznie zajmujemy drugie miejsce. Trzeba przyznać, iż w tej części gry bardzo dobrze spisywali się bramkarze obydwu drużyn. 

Kwalifikacja końcowa: 

1. OSP Goraj

2. OSP Lipiny Dolne

3. OSP Babice

4. OSP Smólsko Duże

5. OSP Biszcza I

6. OSP Tereszpol Zaorenda

7. OSP Frampol

8. OSP Rogale

9. OSP Potok Górny 

Na koniec pozwolę sobie krótko opisać historię naszych występów w powyższym turnieju tym bardziej, iż moim zdaniem mamy się czym pochwalić. Strażacki turniej halówki rozgrywany jest niezmiennie we Frampolu od siedmiu już lat, tj. od 2012 r. Warty dodania jest fakt, iż oprócz gospodarzy zawodów, tj. OSP Frampol jesteśmy jedyną jednostką, która nieprzerwanie brała udział we wszystkich siedmiu edycjach. Nasi ochotnicy w poszczególnych latach rywalizację kończyli na rożnych miejscach. Strażacy z OSP KSRG Lipiny Dolne aż czterokrotnie byli tryumfatorami turnieju, ponadto dwa razy zajmowaliśmy drugi stopień podium, raz byliśmy na III miejscy i raz zajęliśmy 4 miejsce co było naszym najgorszym wynikiem. Nie trzeba być wytrawnym matematykiem aby szybko policzyć, iż turniej rozgrywany był siedmiokrotnie a my braliśmy w nim udział osiem razy. Uspokajam to nie błąd w obliczeniach, ponieważ w 2013 r. nasza jednostka wystawia dwa składy, które zajmują pierwsze i drugie miejsce.    


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych