^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today24
Yesterday33
This week24
This month801
Total241437
poniedziałek, 27, maj 2024 17:58
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Strażacki Turniej Siatkówki-2019

W niedzielę 24.03.2019 r. w sali gimnastycznej w Lipinach Dolnych już po raz trzeci odbył się Strażacki Turniej Piłki Siatkowej Jednostek OSP z terenu powiatu biłgorajskiego.

W pierwszej fazie do zawodów zgłosiło się 10 drużyn, jednak z nieznanych nam przyczyn strażacy z OSP Biszcza i OSP Tereszpol Zaorenda nie dotarli do Lipin. W związku z powyższym pozostałe 8 drużyn zostało podzielona na trzy grupy:

1. Tarnogród, Biłgoraj, Jasienik Stary

2. Lipiny Dolne, Potok Górny, Rakówka

3. Gózd Lipiński, Smólsko Dużo

Grano systemem "każdy z każdym" do dwóch wybranych setów, a sety do 15 punktów. Wyjątkiem była grupa trzecia gdzie rozegrano tylko jeden mecz ale sety były do 25 punktów. Z każdej grupy awansował tylko zwycięzca i spośród trzech zwycięskich drużyn stworzono grupę finałową.  

Wyniki meczów grupowych:

Jasienik - Tarnogród 0:2 (-8, -11)

Potok - Rakówka 2:0 (-8, -12)

Gózd - Smólsko 2:1 (20, -22, -17) 

Lipiny - Potok 2:1 (11, -13, -5)

Biłgoraj - Jasienik 2:0 (-5, -9)

Lipiny - Rakówka 2:0 (-15, -13)

Tarnogród - Biłgoraj 1:2 (11, -8, -8)

Po rozegraniu pierwszej części zawodów do grupy finałowej trafiają drużyny z Lipin, Gozdu oraz Biłgoraja ale za nim powyższe zespoły zagrały w finale to w meczu o czwarte miejsce Potok pokonał druhów z Tarnogrodu. 

Wyniki meczów grupy finałowej:

Gózd - Biłgoraj 0:2 (-12, -7)

Lipiny - Gózd 2:1 (-11, 12, -4)

Biłgoraj Lipiny 0:2 (-10, -15)

Strażacy z Lipin Dolnych obronili puchar zdobyty rok temu i ponownie stanęli na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce przypadło druhom z Biłgoraja a "czarny koń" zawodów, tj, OSP Gózd Lipiński nieoczekiwanie zajmuje trzecią lokatę. 

Skład OSP KSRG Lipiny Dolne: Rafał Sarzyński (kapitan), Radosław Łoś, Mariusz Larwa, Hubert Latocha, Krzysztof Matuszak, Adam Szabat, Kamil Szwedo, Sylwester Bucior. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, iż w naszym składzie zabrakło dwóch podstawowych zawodników, tj. Bartłomiej Skromak (kontuzja), Piotr Irgas (wyjazd za granicę). 

Dodatkowo nasz druh Rafał Sarzyński został najlepszym zawodnikiem turnieju.

Jak co roku, mimo niewielkiej pojemności naszej sali kibice dopisali i licznie przybyli aby dopingować swoich zawodników.  

Sponsorami i organizatorami III Edycji Turnieju Piłki Siatkowej Jednostek OSP pow. biłgorajskiego byli:

OSP KSRG Lipiny Dolne, Urząd Gminy Potok Górny, Oddział Powiatowy ZOSP RP w Biłgoraju. 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych