^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today27
Yesterday33
This week27
This month804
Total241440
poniedziałek, 27, maj 2024 19:08
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

VIII Edycja Turnieju Tenisa Stołowego

Po trzech latach przerwy dnia 27.02.2022 r. w lipińskiej remizie odbyła się VIII Edycja Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP Lipiny Dolne.

Nasi dzielni druhowie mimo natłoku spraw typowo strażackich zadbali o to aby mieszkańcy Lipin nie nudzili się przez ferie i dlatego przez dwa tygodnie codziennie otwierali drzwi remizy aby każdy chętny mógł pograć w tenisa stołowego. A w punkcie kulminacyjnym, tj. na zakończenie ferii przeprowadzili turniej.    

Do zawodów przystąpiło aż 23 zawodników z dwóch województw (lubelskie i podkarpackie), którzy zostali podzieleni na trzy kategorie. Kategoria męska - seniorzy 9 zawodników. Kategoria męska - juniorzy 8 zawodników oraz kategoria kobieca 6 zawodniczek. Uczestnicy grali systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. 

Kwalifikacja końcowa:

Kat. seniorzy: 1. Wojciech Rębacz, 2. Michał Niemiec, 3. Maciej Chacia

Kat. juniorzy: 1. Patryk Chałaj, 2. Szymon Rodziewicz, 3. Szymon Stępniowski

Kat. kobieca:  1. Anna Sarzyńska, 2. Sylwia Grabias, 3. Klaudia Schiffer

Wszyscy zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali puchary. Dodatkowo każdy uczestnik dostał pamiątkowy dyplom. 

  


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych