^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today29
Yesterday33
This week29
This month806
Total241442
poniedziałek, 27, maj 2024 19:51
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

III Edycja Turnieju Tenisa Stołowego

 W niedzielę 24 lutego 2013 w remizie odbyła się III edycja Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP Lipny Dolne.

Do zawodów przystąpiło 24 zawodników z terenu gminy Potok Górny. Zostali oni podzielenia na trzy grupy. W kategorii seniorów do rywalizacji przystąpiło 16 zawodników. Juniorów było 6, ponadto w tym roku powstała nowa kategoria dla płci pięknej, do której zgłosiły się dwie panie. Zasady od zeszłego roku nie zmieniły się więc seniorzy grali systemem drabinkowym i dopiero druga porażka eliminowała z gry. Juniorzy i kobiety z racji, że było ich mniej grali systemem "każdy z każdym". Mecz rozgrywany był we wszystkich przypadkach do dwóch wygranych setów. Kwalifikacja końcowa wyglądała następująco:   Kategoria seniorów: I-Rafał Sarzyński, II-Radosław Łoś, III-Adam Szabat.   Kategoria juniorów: I-Szymon Latocha, II-Hubert Latocha, III-Bartosz Dudek.   Kategoria żeńska: I-Dominika Garbacz, II-Agata Szwedo, III-Michał Niemiec, był to najmłodszy zawodnik turnieju, którego przez jego bardzo młody wiek ciężko było przydzielić do jakiejkolwiek kategorii więc organizatorzy stwierdzili, że skoro dziewczyn było tylko dwie to Michał zagra z nimi. Zawodnikom, którzy zajęli miejsca na podium Prezes OSP dh Paweł Dudek wręczył pamiątkowe puchary i medale oraz przygotowano dla nich skromny poczęstunek. Jak wspomniałem wcześniej jest to już trzecia edycja zawodów i daje się zauważyć, wzrost zainteresowania tego typu rozrywką gdyż w tym roku zawodnicy przybyli do nas z Jasienika i Potoka Górnego.

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych