^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today24
Yesterday33
This week24
This month801
Total241437
poniedziałek, 27, maj 2024 18:20
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej piłki siatkowej o puchar Prezesa UKS Dynamika-2013

Druhowie z sekcji sportowej nie zwalniają tempa i mimo, że nie opadły jeszcze echa turnieju z Frampola to nasi strażacy w dniu wczorajszym tj. 19.04.2013 r. wzięli udział w kolejnych zawodach.

Tradycją stało się już, że od kilku ładnych lat na zakończenie sezonu siatkarskiego prezes UKS Dynamika Pan Krzysztof Rzeźnik organizuje turniej piłki siatkowej. W tym roku zgłosiły się trzy drużyny: Gimnazjum Lipiny Dolne, Jasienik Stary, OSP Lipiny Dolne. Warunkiem przystąpienia do turnieju był wymóg aby drużyna pochodziła z gminy Potok. Zespoły grały systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Wyniki naszej drużyny przedstawiały się następująco: OSP Lipiny Dolne - Gimnazjum Lipiny Dolne: 25-19; 25-18.  OSP Lipiny Dolne - Jasienik Stary: 25-16; 28-26. Ponadto w trzecim meczu turnieju gimnazjaliści pokonali zawodników z Jasienika. Klasyfikacja końcowa: 1. OSP Lipiny Dolne, 2. Gimnazjum Lipiny Dolne, 3. Jasienik Stary.

Skład naszego zespołu: Rafał Sarzyński, Mateusz Bucior, Łukasz Konieczny, Dawid Głowik, Grzegorz Niemiec, Marcin Pawęska.

Serdeczne gratulacje i jeszcze większe podziękowania dla sekcji sportowej za kolejne w ostatnim czasie zwycięstwo.


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych