^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today24
Yesterday33
This week24
This month801
Total241437
poniedziałek, 27, maj 2024 18:01
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

I Edycja Turnieju Tenisa Stołowego

Dnia 08.02.2009r. w remizie w Lipinach Dolnych odbyła się pierwsza edycja gminnego turnieju w tenisie stołowym o puchar prezesa OSP Lipiny Dolne.

 

 Zainteresowanie zawodami zarówno wśród zawodników jak i kibiców było bardzo duże. W turnieju brało udział 24 uczestników z terenu gminy Potok Górny, wśród nich było 9 członków naszej jednostki: Roman Pawęska, Robert Niemiec, Jarosław Hachuj, Paweł i Piotr Dziewa, Andrzej Ryczko, Karol Szabat, Rafał Sarzyński, Mateusz Dudek. W skutek dużej liczby zawodników grano systemem pucharowym i każda porażka eliminowała z dalszej gry.

Finał rządził się już swoimi prawami i był rozgrywany na innych zasadach niż pierwsza faza rozgrywek, ponieważ grano systemem każdy z każdym. Po półfinale pozostały 3 osoby i to one zmierzyły się w finale walcząc o jak najlepsze miejsce na podium.

Kwalifikacja końcowa:

1 miejsce: Rafał Sarzyński.

2 miejsce: Jarosław Hachuj.

3 miejsce: Robert Niemiec.

Przyznano też jedno wyróżnienie dla Edyty Deryło, która jako jedyna kobieta w tym turnieju rywalizowała na równi z mężczyznami. Trzeba dodać, że robiła to bardzo skutecznie, ponieważ odpadła dopiero w półfinale.

Ważnym faktem, który należy podkreślić jest to, że wszystkie miejsca na podium zajęli strażacy ochotnicy z Lipin Dolnych.

 

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych