^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today24
Yesterday33
This week24
This month801
Total241437
poniedziałek, 27, maj 2024 18:29
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej piłki nożnej halowej

        Podobnie jak ostatni turniej rozgrywany przez zawodników OSP Lipiny Dolne trzynastego w piątek tak i ten zakończył się nienajlepszym wynikiem naszych zawodników.

 Za sukces należy uznać fakt, że nasza jednostka zdołała do tego turnieju wystawić dwa równorzędne składy, które były w stanie na równi rywalizować z pozostałymi drużynami z terenu naszej gminy. Turniej odbył się 13.03.2009 r. w sali gimnastycznej w Lipinach Dolnych, a grano o puchar Prezesa UKS Dynamiki, były to zawody w piłkę nożną halową. Jak wspomniałem wcześniej Ochotnicza Straż Pożarna wystawiła dwie drużyny, w których zagrali druhowie. OSP Lipiny Dolne I: Mateusz Dudek (kapitan), Paweł i Piotr Dziewa, Andrzej Ryczko oraz Dawid Głowik (bramkarz).

OSP Lipiny Dolne II: Jarosław Hachuj (kapitan), Tomasz Garbacz, Rafał Sarzyński, Kamil Deryło oraz Michał Waliłko (bramkarz).

W turnieju wzięło udział 6 drużyn z terenu naszej gminy. Zostały one podzielone na dwie grupy. Losowanie dla naszych drużyn okazało się dość szczęśliwe, gdyż nie trafiły one do tej samej grupy i nie musiało dojść do bratobójczego pojedynku już w pierwszej fazie rozgrywek, a trzeba dodać, że właśnie tego najbardziej się obawialiśmy. W pierwszym pojedynku OSP I bez problemu pokonało gimnazjum Lipiny Dolne 6-1 i wszystko zapowiadało, że puchar trafi do naszej jednostki po raz drugi z rzędu, jednak tak się nie stało, ale o tym w dalszej części. OSP II w swoim pierwszym meczu również bez większych problemów uporało się z gospodarzami turnieju UKS-em Dynamika 6-3. Niestety już w drugim meczu OSP I trafiło na drużynę Huk Lipiny Lewki i nasza drużyna poniosła porażkę 1-4 i tym sposobem stracili szansę na obronę pucharu zdobytego przed rokiem. Ostatecznie w swojej grupie zajęli drugie miejsce i w meczu o ostatni stopień podium rywalizowali z drużyną UKS-u. Nie mogąc podnieść się po wcześniejszej porażce ulegli Dynamice 2-5 zajmując ostatecznie 4 miejsce. Natomiast druga drużyna OSP odniosła drugie zwycięstwo pokonując Szlachtę Lipiny 3-1 i dzięki temu wynikowi zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie i awansowali do finału w którym zmierzyli się z drużyną Huk-u.

 Po emocjonującej i wyrównanej walce nasi strażacy ulegli zespołowi z Lewek 4-6 zajmując wysokie, drugie miejsce.

 

 

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych