^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today28
Yesterday33
This week28
This month805
Total241441
poniedziałek, 27, maj 2024 19:36
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Nocny Turniej Piłki Siatkowej-2011

Dnia 24.07.2011 r. nasi strażacy uczestniczyli w nocnym turnieju piłki siatkowej o Puchar Dyrektora OSiR-u w Biłgoraju Pana Michała Furlepy.

 Turniej rozpoczął się o godz. 20 a zakończył o 4 nad ranem. W rywalizacji wzięło udział 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy:

 

Grupa pierwsza:                                                                                                  Grupa druga:

 

UKS Leśnik Biłgoraj                                                                                       OSP Lipiny Dolne

Stal Kraśnik                                                                                                     Delicje Cieszanów

TEAM OSiR Biłgoraj                                                                                      Country Biłgoraj

Drużyna kobieca                                                                                              Olurtrans Łuck                                                                                               

 

Drużynę straży Lipin Dolnej reprezentowali: Rafał Sarzyński (wybrany również najlepszym zawodnikiem w naszej ekipie), Mateusz Bucior, Radosław Łoś, Mariusz Larwa, Arkadiusz Niemiec, Grzegorz Niemiec, Roman Pawęska, Sylwester Bucior.

 

Mecze rozegrane przez naszą drużynę przedstawiały się następująco:

Country Biłgoraj – Lipiny Dolne 2-1,                           Olurtrans Łuck - OSP Lipiny Dolne 2-0

Delicje Cieszanów – Lipiny Dolne 2-1,                        UKS Leśnik – OSP Lipiny Dolne 2-1

 

Ostatecznie drużyna z Lipiny Dolnych zajęła ósmą pozycje. O ile w meczu z Ukraińcami nie mieliśmy szans na zwycięstwo, tak w pozostałych meczach jak najbardziej mogliśmy się pokusić o pozytywny dla nas wynik.

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych