^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today24
Yesterday33
This week24
This month801
Total241437
poniedziałek, 27, maj 2024 18:15
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej siatkówki o puchar Prezesa UKS Dynamika-2012

W dniu wczorajszym (13.04.2012) sekcja sportowa z naszej jednostki rozegrała kolejny turniej, tym razem była to siatkówka a drużyny rywalizowały o Puchar Prezesa UKS Dynamika.

 Zawody odbyły się w sali sportowej w Lipinach Dolnych i wzięło w nich udział 4 drużyny: Straż Lipiny Dolne, Gimnazjum Lipiny Dolne, UKS Dynamika oraz drużyna z Jasienika Starego. Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów.

W pierwszym meczu naszym strażakom przyszło się zmierzyć z ekipą z Jasienika i w tym spotkaniu gładko wygrywamy 2 - 0. Naszym kolejnym przeciwnikiem było Gimnazjum i w tym meczu nasi druhowie odnoszą kolejne gładkie zwycięstwo 2 - 0. Swoje dwa mecze wygrał również gospodarz turnieju i było jasne, że to właśnie z nim przyjdzie nam się zmierzyć w finale. W pierwszym finałowym secie wygrywamy nad wyraz łatwo i nic nie zapowiadało nerwówki jaka czekała nas w kolejnym secie, w którym przez własne błędy musimy uznać wyższość rywali co w konsekwencji doprowadza do tie break. W trzecim, decydującym secie emocje sięgają zenitu. Początek był wyrównany, jednak w pewnym momencie rywale odskoczyli na m na trzy punkty i na tablicy pokazał się wynik 10 - 13. Gdy wydawało się, że jest już po wszystkim nasi strażacy otrząsnęli się, zachowali zimną krew i doprowadzili do stanu 14 - 14. Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem przy stanie 15 - 17.

Klasyfikacja Końcowa:

1. Straż Lipiny Dolne

2. UKS Dynamika

3. Jasienik Stary

4. Gimnazjum Lipiny Dolne

Zarząd OSP w Lipinach Dolnych składa serdeczne podziękowanie siedmiu strażakom, którzy zagrali w naszej drużynie, a byli to: Rafał Sarzyński, Radosław Łoś, Mateusz Bucior, Łukasz Konieczny, Robert Niemiec, Adam Szabat oraz Szymon Pawęska.


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych