^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today28
Yesterday33
This week28
This month805
Total241441
poniedziałek, 27, maj 2024 19:20
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Turniej Piłki Halowej OSP KSRG – Frampol 2012

W ostatnią niedzielę (11.03.2012) reprezentacja sportowa naszej OSP brała udział w I Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej Jednostek KSRG Powiatu Biłgorajskiego o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Biłgoraju.

 

 

Zawody odbyły się w hali widowiskowo – sportowej we Frampolu. Jak dobrze wiemy OSP w Lipinach Dolnych jeszcze nie należy do KSRG, jednakże dzięki uprzejmości organizatorów zostaliśmy przyjęci do turnieju jako jednostka aspirująca do wstąpienia do „systemu”.

Do turnieju przystąpiło 9 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy:

 

Grupa I Grupa II

  1. OSP Sól 1. OSP Lipiny Dolne

  2. OSP Dąbrowica 2. OSP Smólsko

  3. OSP Biłgoraj 3. OSP Rogale

  4. OSP Tereszpol 4. OSP Frampol

5. OSP Tarnogród

 

W fazie grupowej nasza drużyna rozegrała następujące mecze:

OSP Lipiny Dolne – OSP Frampol 6:0

OSP Lipiny Dolne – OSP Rogale 1:2

OSP Lipiny Dolne – OSP Tarnogród 3:0

OSP Lipiny Dolne – OSP Smólsko 3:1

 

Po trzech zwycięstwach i jednej porażce nasi awansowali do półfinału zawodów gdzie zmierzyli się z OSP Dąbrowica. Niestety ulegli im 1:2 i pozostało nam walczyć w małym finale o trzecie miejsce gdzie jak później się okazało po raz drugi zmierzyliśmy się z reprezentacją Rogali, która przegrywa w karnych z OSP Sól. W Naszym ostatnim meczu wygrywamy z Rogalami 4:1 i zajmujemy ostatecznie 3 miejsce.

 

Skład OSP Lipiny Dolne: Piotr Dziewa (kapitan), Rafał Sarzyński, Paweł Dziewa, Mateusz Śniosek, Andrzej Mazurek, Mateusz Grabias, Mateusz Bucior, Damian Bucior, Adam Szabat, Radosław Łoś.


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych