^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today24
Yesterday33
This week24
This month801
Total241437
poniedziałek, 27, maj 2024 18:16
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

II Edycja Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Prezesa OSP

W niedzielę 25 marca 2012 r. odbyła się II Edycja Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP Lipiny Dolne. W turnieju łącznie wzięło udział 22 zawodników - w tym 16 zawodników w kategorii seniorów a pozostałych 6 w kategorii juniorów.

 W drugiej kategorii mogli startować zawodnicy, którzy nie ukończyli jeszcze szkoły podstawowej. Wszyscy, którzy ukończyli już podstawówkę startowali już jako seniorzy.

Formuła zawodów przedstawiała się następująco

- juniorzy: grali systemem każdy z każdym. Miejsca przedstawiały się następująco: złoto - Hubert Latocha, srebro - Bartłomiej Dudek, brąz - Bartłomiej Skromak, 4. Szymon Tutka, 5. Michał Niemiec, 6. Piotr Tutka.

- seniorzy grali systemem "drabinkowym". Oznacza to, że porażka nie eliminowała zawodnika od razu z gry. Dopiero po drugiej przegranej uczestnik musiał pożegnać się z zawodami. Do finału awansowali: Rafał Sarzyński, Mateusz Bucior, Radosław Łoś oraz Paweł Latocha. Ostatecznie w walce o trzecie miejsce Latocha musiał uznać wyższość Buciora a cały turniej w wielkim finale po ciężkim meczu z Rafałem Sarzyńskim wygrywa Rdosław Łoś.

Dla wszystkich zawodników organizator przygotował pamiątkowe dyplomy. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium w kategorii juniorów otrzymali medale, a w kategorii seniorów puchary. Dla wszystkich przygotowano skromny poczęstunek w postaci potraw z grila. Ponadto właściciel firmy organizującej spływy kajakowe Pan Henryk Grabias ufundował dla zawodników, którzy zajęli miejsca na podium darmowy spływ po Tanwi


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych