^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today29
Yesterday33
This week29
This month806
Total241442
poniedziałek, 27, maj 2024 19:49
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

MDP po raz kolejny w akcji

Miło mi poinformować, że nasza młodzieżówka po bardzo dobrym miejscu na turnieju we Frampolu nie osiadła na laurach i nadal aktywnie wspiera nasze OSP.

Dnia 13.12.2013 roku nasze MDP rozegrało drugi turniej w swojej karierze. Tego dnia na hali sportowej w Harasiukach odbył się turniej piłki halowej o puchar prezesa KS HUK Lipiny. Nasi młodzieńcy trafili do grupy z Huciskiem i Harasiukami. W pierwszym meczu nasi zawodnicy pokonali zawodników z Huciska 1-0. Natomiast w drugim grupowym meczu Harasiuki pokonały nas 2-0. W ostatnim meczu tej grupy Harasiuki wygrały z Huciskiem i dzięki temu nasi przeszli do kolejnej fazy rozgrywek. W półfinale przyszło nam się zmierzyć z gospodarzem turnieju czyli Hukiem Lipiny, którego udaje się pokonać 3-1 i po tym zwycięstwie awansujemy do finału. W drugim półfinale Harasiuki przegrywają z drużyną z Korytkowa i to właśnie z nimi przyszło nam się zmierzyć w finale. Niestety ostatni mecz nie przebiega po naszej myśli i przegrywamy go 2-1 mimo, że to my jako pierwsi wyszliśmy na prowadzenie.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

1: Korytków

2: MDP Lipiny Dolne

3: KS Huk Lipiny

4: Harasiuki

5: Hucisko

6: Wrzos Szyszków 

Skład MDP Lipiny Dolne:

Bzdyra Rafał (bramkarz), Wardach Szymon (kapitan), Szabat Rafał, Jakub Przytuła, Leszek Waliłko, Pawęska Marcin, Pawęska Daniel, Głowik Hubert.

Cieszy fakt, że nasza młodzieżowa drużyna zajęła wysokie drugie miejsce ale jeszcze bardziej cieszy to, że taka drużyna w ogóle istnieje, że mamy młodzieżową drużyne pożarniczą, która aktywnie działa.


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych