^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today24
Yesterday33
This week24
This month801
Total241437
poniedziałek, 27, maj 2024 18:00
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

VII Memoriał Stanisława Wójcika

W dniu dzisiejszym tj. 19 stycznia 2014 r. rozegrana została siódma edycja turnieju piłki nożnej halowej ku czci Stanisława Wójcika. Do zawodów przystąpiła również nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza.

Drużyny zostały podzielone na 4 grupy:

 GRUPA A GRUPA B
 1. Rakovia Rakówka
 2. Łada 1945 Biłgoraj 
 3. Orion Dereźnia
 4. Metalowiec Goraj 
 5. Olender Sól
 1. MDP Lipiny Dolne
 2. Tanew Majdan Stary
 3. Relax Radecznica
 4. Aleksandria Aleksandrów
 5. MOSiR Lubaczów
 GRUPA C     GRUPA D
 1. Rotunda Krzeszów
 2. Pogoń Łaszczówka  
 3. Ostoja Skierbieszów
 4. LKS Majdan Sieniawski 
 5. OSiR Biłgoraj
 1. Victoria Łukowa
 2. Włókniarz Frampol
 3. Tanew Harasiuki
 4. Orzeł Tereszpol
 5. Olimpiakos Tarnogród

Jak widać, obsada turnieju była bardzo mocna ponieważ zgłosiło się do niego 20 drużyn z 6 powiatów (niżański, przeworski, zamojski, lubaczowski, tomaszowski, biłgorajski), ponadto samo wpisowe kosztowało nas 200zł.

Zawody rozgrywane były w Biłgoraju na dwóch halach. Drużyny z grupy A i C swoje mecze rozgrywały na obiektach OSiR-u a zawodnicy z grup B i D w tym samym czasie swoje mecze rozgrywali w hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących i to właśnie na tej hali przyszło walczyć w fazie grupowej naszej młodzieżówce.

Wyniki grupowe MDP:

Lipiny Dolne - Tanew Majdan Stary 3:1

Lipiny Dolne - Relaks Radecznica 2:1

Lipiny Dolne - Aleksandria Aleksandrów 1:1

Lipiny Dolne - MOSiR Lubaczów 2:3

Dzięki tak dobrym wynikom wychodzimy z grupy z drugiego miejsca i w ćwierćfinale mierzymy się ze zwycięscą grupy D czyli Tanwią Harasiuki. W regulaminowym czasie gry  pada remis 1:1 ale rzuty karne skuteczniej wykonują nasi zawodnicy w stosunku 2:3 i tym sposobem przechodzimy do półfinału gdzie czeka na nas drużyna z Rakówki. W meczu tym znów pada remis 0:0 i aby wyłonić pierwszego finalistę potrzebne są rzuty karne w których po raz kolejny okazujemy się lepsi od rywala w stosunku 0:1.

W drugim półfinale Łada Biłgoraj wygrywa z MOSiR-em Lubaczów 2:0

Mecz finałowy:

Łada Biłgoraj - MDP Lipiny Dolne 2:0

Ostatecznie po ciężkiej całodniowej walce zajmujemy bardzo wysokie drugie miejsce, za nami jest Rakowia Rakówka a na czwartej pozycji plasuje się MOSiR Lubaczów.

Jednak to nie wszystko, ponieważ nasza drużyna oprócz pucharu za drugie miejsce otrzymała również puchar Fair-play a najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Szabat Rafał.

Skład MDP Lipiny Dolne:

Wardach Szymon, Pawęska Marcin, Pawęska Daniel, Szabat Rafał, Bzdyra Rafał, Hubert Głowik, Jakub Przytuła, Latocha Szymon, Kamil Kupiec.

Trener: Ryczko Andrzej

Kierownik drużyny: Bucior Sylwester

Serdeczne gratulacje i oby tak dalej panowie!!!

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych