^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today28
Yesterday33
This week28
This month805
Total241441
poniedziałek, 27, maj 2024 19:46
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Turniej Tenisa Stolowego o Puchar Prezesa OSP Lipiny Dolne - 2014

W tym roku ferie w województwie lubelskim rozpoczęły się bardzo szybko a więc i turniej tenisa stołowego został rozegrany szybciej niż zwykle.

Dnia 26.01.2014 r. została rozegrana IV Edycja Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP Lipiny Dolne.
Zawody zostały rozegrane w trzech kategoriach: seniorzy, juniorzy oraz kategoria kobieca. W tym roku, tak jak i w poprzednich frekwencja dopisała ponieważ do turnieju zgłosiło się 28 zawodników: 6 juniorów, 6 kobiet, 16 seniorów. W dwóch pierwszych kategoriach grano systemem "każdy z każdym" natomiast w kat. seniorów rozgrywki odbywały się systemem "drabinkowym" tzn. że dopiero druga porażka eliminowała zawodnika z dalszej rywalizacji.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

seniorzy: I Ryczko Andrzej, II Łoś Radosław, III Pawęzka Szymon

juniorzy: I Latocha Hubert, II Kupiec Kamil, III Skromak Bartłomiej

kobiety: I Hachuj Anna, II Dec Dominika, III Góźdź Paulina

Prezes OSP Lipiny Dolne dh Paweł Dudka wręczył puchary wszystkim osobom, które zajęły miejsce na podium, ponadto każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy dyplom.

Zwycięscom gratulujemy, a zarządowi sekcji sportowej dziękujemy za profesjonalne przygotowanie zawodów.

Zapraszamy wszystkich za rok!!!


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych