^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today37
Yesterday34
This week141
This month540
Total242146
czwartek, 13, czerwiec 2024 16:11
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Zawody sportowo-pożarnicze, Tarnogród 2014

Dnia 06.07.2014 r. w Tarnogrodzie odbyły się coroczne zawody sportowo-pożarnicze strażaków z gmin Potok Górny, Tarnogród, Biszcza oraz Księżpol w sumie 31 jednostek ochotniczych straży pożarnych.

Nasi zawodnicy wylosowali 13 numer startowy i startowaliśmy w parze z Wolą Różaniecką.

W tym roku, po raz pierwszy od kilku ładnych lat do zawodów powróciła trzecia konkurencja - musztra. Brało w niej udział po 9 strażaków z każdej jednostki, którzy musieli się wykazać znajomością kilku podstawowych zwrotów, które są używane podczas oficjalnych defilad. Musztra traktowana była jako oddzielna konkurencja i nie miała ona wpływu na ostateczny wynik uzyskany w dwóch pozostałych dyscyplinach.

W skład naszej drużyny weszli:

Ryszard Bzdyra - dowódca

Robert Niemiec

Tomasz Garbacz

Paweł Dziewa

Adam Szabat

Szymon Wardach

Mateusz Matuszak

Rafał Bzdyra

Rafał Szabat

Ta konkurencja nie przysporzyła naszym strażakom większych problemów i zakończyli ją bez żadnych punktów karnych.

Po zakończeniu musztry przyszedł czas na dwie pozostałe konkurencje: sztafeta oraz bojówka. Jak zwykle zmagania zaczęły się od biegu sztafetowego w którym uzyskujemy najlepszy wynik w naszej gminie tj.57,5 sekundy

Skład drużyny:

zmiana 1: Konieczny Łukasz

zmiana 2: Szabat Adam

zmiana 3: Szabat Rafał

zmiana 4: Wardach Szymon

zmiana 5: Bzdyra Rafał

zmiana 6: Matuszak Mateusz

zmiana 7: Niemiec Robert

Po bardzo dobrym występie w sztafecie z optymizmem przystępujemy do wykonania ćwiczenia bojowego w którym uzyskujemy czas 31,9 sekundy. Podobnie jak w sztafecie jest to najlepszy wynik w naszej gminie.

Skład drużyny:

Bzdyra Ryszard - dowódca

Serafin Łukasz - operator

Niemiec Robert - łącznikowy

Konieczny Łukasz - rozdzielaczowy

Garbacz Tomasz - pomocnik przodownika roty I

Waliłko Leszek - pomocnik przodownika roty II

Szabat Adam - przodownik roty I

Dziewa Paweł - przodownik roty II

Łatwo policzyć, że w ostatecznym rozrachunku z wynikiem 89,4 pkt. zajmujemy pierwsze miejsce. Pozostałe miejsca na podium zajmują kolejno Potok, Szyszków.

Tym zwycięstwem zapewniliśmy sobie po raz drugi w historii start na zawodach powiatowych, które odbędą się za rok.

Wielki podziękowania należą się naszym strażakom za wytrwałość w dążeniu do celu, poświęcony czas a w niektórych przypadkach również zdrowie (kontuzje też się zdarzały). Jeszcze raz wielkie dzięki i gratulacje!

 

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych