^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today40
Yesterday34
This week144
This month543
Total242149
czwartek, 13, czerwiec 2024 17:34
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze 2015

Po zwycięstwie w 2014 r. w zawodach gminnych uzyskaliśmy prawo startu w zawodach powiatowych, które odbyły się 05.07.2015 r. w Aleksandrowie.

Z naszej gminy startowali jeszcze strażacy z OSP Potok Górny.

W porównaniu do zawodów gminnych, w naszej drużynie w sztafecie nastąpiły dwie zmiany i skład przedstawiał się następująco: Jarosław Hachuj (dowódca), Łukasz Serafin, Leszek Waliłko, Rafał Szabat, Adam Szabat, Szymon Wardach, Rafał Bzdyra, Marcin Pawęska, Mateusz Tutka.

W sztafecie uzyskujemy 60,7 s. i jest to piąty czas ale do zwycięscy w tej konkurencji OSP Aleksandrów I tracimy jedynie 1,1 s. Ćwiczenie bojowe wygrywa OSP Dorbozy z wynikiem 27,1 s. Nasza jednostka uzyskuje bardzo słaby czas 39,2 s. jest to spowodowane awarią motopompy. Ostatecznie z wynikiem 99,9 zajmujemy 17 pozycję. Nasz rywal zza miedzy OSP Potok klasyfikuje się na 15 pozycji. W zawodach wystartowało w sumie 23 jednostki z terenu powiatu biłgorajskiego.

Klasyfikacja końcowa:

1. OSP Babice 88,9

2. OSP Gózd Lipiński 90,4

3. OSP Biłgoraj 90,4

 

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych