^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today41
Yesterday34
This week145
This month544
Total242150
czwartek, 13, czerwiec 2024 18:08
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Gminne zawody pożarnicze 2016

Dnia 26 czerwca 2016 r. nad zalewem w Biszczy odbyły się coroczne gminne zawody sportowo-pożarnicze. 

Tego dnia największym przeciwnikiem strażaków stała się pogoda, która na początku zawodów zafundowała nam żar z nieba, przed którym na plażach biszczańskiego zalewu nie było się gdzie ukryć. Następnie po przeprowadzeniu biegu sztafetowego sędziowie zmuszeni byli przerwać zawody na około godzinę z powodu szalejącej burzy. Pod tym względem można uznać, że tegoroczne zawody były bardzo ekstremalne ale dość o pogodzie przechodzimy do bardziej interesujących spraw.

Drużyna OSP Lipiny Dolne wystąpiła w następującym składzie:

Dowódca: Ryszard Bzdyra

 

Sztafeta: Leszek Waliłko, Rafał Szabat, Bartosz Skromak, Szymon Wardach, Rafał Bzdyra, Marcin Pawęska, Mateusz Tutka

 

Bojówka:

operator: Łukasz Serafin

łącznikowy: Rafał Bzdyra

rozdzielaczowy: Mateusz Tutka

pomocnik przodownika roty 1: Leszek Waliłko 

pomocnik przodownika roty 2: Marcin Pawęska

przodownik roty 1: Rafał Szabat

przodownik roty 2: Szymon Wardach

Po biegu sztafetowym z czasem 60.1 zajmujemy pierwsze miejsce w gminie Potok, na drugim miejscu plasuje się OSP Potok z czasem 61.9. I jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić o wszystkim decydować będzie ćwiczenie bojowe. Nasza drużyna uzyskuje przyzwoity czas 31.7 sekundy i to jest również najlepszy wynik w naszej gminie ale niestety sędziowie dopatrzyli się w naszym starcie pewnych uchybień i dołożyli nam 5 pkt. karnych co niestety przekreśliło nasze szanse na zwycięstwo. 

Ostatecznie z łącznym wynikiem 96,8 pkt zajmujemy drugie miejsce. Zawody wygrywa OSP Lipiny Górne-Lewki z rezultatem 96,5 pkt. Jak łatwo można policzyć mimo 5 pkt. karnych przegrywamy "o włos" bo zaledwie o 30 setnych sekundy. Na ostatnim miejscu podium z wynikiem 105,1 pkt. melduje się "czarny koń" zawodów OSP Jedlinki (gratulacje).

Kolejność pozostałych drużyn pożarniczych: OSP Dąbrówka, OSP Naklik, OSP Lipiny-Borowina, OSP Szyszków, OSP Zagródki, OSP Jasienik, OSP Potok


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych