^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today41
Yesterday34
This week145
This month544
Total242150
czwartek, 13, czerwiec 2024 18:10
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Zawody pożarnicze 2017

W niedzielę 18.06.2017 r. o godz. 14 na boisku sportowym w Lipinach Górnych-Lewkach odbyły się coroczne międzygminne zawody sportowo-pożarnicze.

Wylosowaliśmy 9 numer i startowaliśmy w parze z OSP Naklik.

Nasza jednostka wystąpiła w następującym składzie:

Dowódca: Jarosław Hachuj

Sztafeta pożarnicza: 

1. Szymon Tutka

2. Rafał Szabat

3. Bartłomiej Skromak

4. Bartłomiej Zwolak

5. Rafał Bzdyra

6. Marcin Pawęska

7. Robert Niemiec

Do ćwiczenia bojowego przystąpiliśmy w nieco innym zestawieniu niż w sztafecie, ponieważ do Roberta Niemca, Rafała Bzdyry oraz Marcina Pawęski dołączyli Paweł Dziewa, Łukasz Serafin, Szymon Wardach i Mateusz Matuszak. 

Oczywiście rywalizację rozpoczynamy musztrą i za jej wykonanie otrzymujemy 5 pkt. karnych. Następnie biegniemy w sztafecie pożarniczej i w tej konkurencji nasi druhowie nie maja sobie równych uzyskując nieprawdopodobny czas 55,4 sekundy. Jednak nasze szczęście nie trwa długo, ponieważ nie wystrzegamy się błędów i drugi rok z rzędu otrzymujemy punkty karne. Tym razem 3 pkt. za nie przeskoczenie rowu. Mimo pkt. karnych czas naszych zawodników i tak był imponujący co pozwalało optymistycznie patrzeć w przyszłość. Do ćwiczenia bojowego podchodzimy bez żadnych skrupułów i udaje się nam uzyskać całkiem przyzwoity czas 31,7. W ostatecznym rozrachunku z wynikiem 90,1 zajmujemy drugie miejsce. Przed nami jest drużyna z Potoka a ostatnie miejsce na podium zajmuje Szyszków, także w 2017 roku na zawodach powiatowych naszą gminę reprezentować będzie OSP Potok Górny oraz OSP Lipiny Górne-Lewki.  

Warty odnotowania jest fakt, iż podczas zawodów nasi ratownicy medyczni udzielali pomocy przedmedycznej mężczyźnie, który zasłabł i upadając doznał urazu głowy i ostatecznie został zabrany karetką do szpitala.

Reasumując, mimo "tylko" drugiego miejsca zawody w naszym wykonaniu należny uznać na plus. Nie bacząc na niewielką ilości treningów udało się nam uzyskać przyzwoite czasy w obydwu konkurencjach a w sztafecie zdeklasowaliśmy rywali. Szkoda, że znów otrzymujemy punkty karne. Zdecydowanie musimy zdobyć lepszy sprzęt do bojówki tak aby w tej konkurencji rywalizować na równi z innymi drużynami.

         

 

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych