^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today41
Yesterday34
This week145
This month544
Total242150
czwartek, 13, czerwiec 2024 17:56
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Gminne zawody pożarnicze 2018

Jak co rok sportowa część naszej strażackiej "ekipy" przystąpiła do walki w gminnych zawodach pożarniczych w Tarnogrodzie o miano najlepszej w gminie Potok Górny.

Tego dnia (10.06.2018) z powodu panujących upałów, zarówno zawodnicy jak i sędziowie zgodnie przyznali, iż pierwsza konkurencja, tj. musztra zostaje odwołana.

Skład drużyny OSP KSRG Lipiny Dolne:

Dowódca: Jarosław Hachuj

Sztafeta: Szymon Tutka, Rafał Szabat, Adam Szabat, Kamil Kupiec, Rafał Bzdyra, Marcin Pawęska, Damian Lewkowicz. 

Nasz wynik ze sztafety był bardzo imponujący i wynosił 57.1. Był to najlepszy wynik w gminie Potok i drugi wynik spośród wszystkich gmin. W tej konkurencji nieznacznie wyprzedził nas Gózd Lipiński a w naszej gminie w sztafecie z wynikiem 58.9 drugie miejsce należało do strażaków z Potoka.   

Przed przystąpieniem do wykonania ćwiczenia bojowego do drużyny dołączył operator autopompy Łukasz Serafin. Czas osiągnięty w tej konkurencji przez naszych strażaków to 31 sekund i jak się później okazuje jest to najlepszy wynik w naszej gminie, drugie miejsce w bojówce z czasem 32 sekundy należny do druhów z Jedlinek. 

Kwalifikacja końcowa:

1. Lipiny Dolne

2. Lipiny Górne-Lewki

3. Jedlinki

4. Lipiny Górne-Borowina

5. Dąbrówka

6. Jasienik Stary

7. Naklik

8. Potok Górny

9. Zagródki

10. Szyszków  


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych