^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today40
Yesterday34
This week144
This month543
Total242149
czwartek, 13, czerwiec 2024 17:49
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Gminne zawody pożarnicze 2019

W dniu 16.06.2019 r. na boisku sportowym w Księżpolu w palącym słońcu odbyły się gminne zawody pożarnicze dla gmin Potok Górny, Biszcza, Księżpol i Tarnogród. 

Z powodu lejącego się żaru z nieba musztra zostaje odwołana. Wylosowaliśmy 22 numer startowy i rywalizujemy w parze ze strażakami z Borowiny. Nadmieniam, iż z naszej gminy z nieznanych nam przyczyn do zawodów nie przystąpiły dwie jednostki z Naklika oraz Zagródek. Dodać należy, iż niestety prawdopodobnie w każdej gminie znalazła się jednostka strażacka, która nie dotarła do Księżpola, ponadto wydaje się, że to zjawisko z roku na rok jest coraz częstsze. Niemniej jednak nasi strażacy i kibice do rywalizacji podchodzą z dużym optymizmem co przekłada się na najlepszy wynik w sztafecie w naszej gminie (61,8) i drugi najlepszy wynik spośród wszystkich jednostek (lepszy wynik uzyskały jedynie Rogale) drugi po sztafecie jest Potok a trzecia Borowina. 

Warkot pierwszych strażackich motopomp niechybnie oznacza, iż sztafeta dobiega końca i czas przygotowywać się na bojówkę. W tej konkurencji niestety nie poszło nam tak dobrze jak w sztafecie i po naprawdę niewielkim błędzie a nawet braku zwykłego szczęścia nie udaje się nam spiąć na czas linii główniej. Mimo, że problem zostaje bardzo szybko naprawiony to i tak osiągamy wynik 35,4. Kątem oka widzimy, iż strażacy z Borowiny szybciej zakończyli swoją próbę co w konsekwencji oznacza dla nas brak zwycięstwa. Ten czas daje nam trzecie miejsce w ćwiczeniu bojowym, przed nami są Jedlinki a najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie Borowina.

Kwalifikacja końcowa: 

1. OSP Borowina 93,9

2. OSP Lipiny Dolne 97,2 

3. OSP Potok Górny 97,5

4. OSP Jedlinki 101,9

5. OSP Jasienik Stary 103

6. OSP Lewki 118,7

7. OSP Dąbrówka 121,2

8. OSP Szyszków 122,3

Skład OSP KSRG Lipiny Dolne:

Dowódca: Jarosław Hachuj

Sztafeta: Szymon Tutka, Szabat Rafał, Zwolak Bartek, Kupiec Kamil, Bzdyra Rafał, Pawęska Marcin, Pawęska Daniel.

Bojówka: Serafin Łukasz, Szabat Adam, Szabat Rafał, Pawęska Marcin, Bzdyra Rafał, Tutka Szymon.

Wielkie podziękowania dla naszych "Orłów" za walkę.  

   


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych