^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today40
Yesterday34
This week144
This month543
Total242149
czwartek, 13, czerwiec 2024 17:50
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Gminne zawody pożarnicze 2022

Po dwóch latach przerwy, spowodowanych oczywiście pandemią, strażacy ochotnicy z gmin Potok Górny, Księżpol, Biszcza i Tarnogród wrócili do rywalizacji w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych. 

W dniu 03.07.2022 r. nad zalew w Biszczy przybyło 31 jednostek OSP z terenu wszystkich czterech gmin. I już to osiągnięcie należy uznać za bardzo duży sukces, ponieważ oznacza to, że nie zabrakło żadnej drużyny strażackiej.  

Dowódca sekcji z Lipin Dolnych wylosował 22 nr startowy co oznaczało, iż będziemy rywalizować w parze z druhami z Majdanu Starego.

Swoje zmagania rozpoczynamy musztrą w której otrzymujemy jeden punkt karny. W biegu sztafetowym, po pełnieniu jednego błędu osiągamy czas 65,3 s. Przed nami z wynikiem 64 s. znaleźli się strażacy z Potoka a na trzecim miejscu uplasowali się ochotnicy z Lewek z czasem 65,9 s.

Do ćwiczenia bojowego, tak jak chyba wszyscy startujący w zawodach strażacy podchodzimy z dużą dozą niepewności ale jednocześnie ciekawości a było to spowodowane tym, iż po raz pierwszy wszystkie drużyny startowały na takich samych motopompach Tohatsu dostarczonych przez PSP Biłgoraj. Z tym zadaniem druhowie z Lipin Dolnych poradzili sobie wyśmienicie uzyskując wynik 28,1 s. na drugim stopniu podium stanęli strażacy z Borowiny 31,5 s. i na trzecim miejscu w ćwiczeniu bojowym z wynikiem 33 s. znalazła się drużyna z Potoka. 

Kwalifikacja końcowa gm. Potok Górny:

1. OSP Lipiny Dolne 93,4 

2. OSP Potok Górny 97

3. OSP Borowina 101,3

4. OSP Szyszków 103,5

5. OSP Zagródki 106,5

6. OSP Jedlinki 108,2

7. OSP Lewki 109,1

8. OSP Naklik 109, 9

9. OSP Dąbrówka 117,9

10. OSP Jasienik Stary 202

 

Najlepszą jednostką w gm. Biszcza była OSP Biszcza I z łącznym czasem 99,8 s. z kolei w gm. Tarnogród zwycięzcami zostali druhowie z OSP Luchów Dolny z wynikiem 100,4 s. a w gm. Księżpol najlepsi okazali się strażacy z tejże miejscowości, którzy osiągnęli czas 96,1 s.       

Skład zwycięskiej drużyny z OSP Lipiny Dolne: Serafin Łukasz, Niemiec Robert, Tutka Mateusz, Tutka Szymon, Sarzyński Rafał, Szabat Adam, Bzdyra Rafał, Pawęska Marcin, Tutka Marek, Grabias Paweł.

Pragnę nadmienić, iż na dzień przed zawodami z drużyny wypadł nam jeden zawodnik, który podczas treningu doznał kontuzji i nie był w stanie biegać. W związku z powyższym zmuszeni byliśmy w trybie natychmiastowym szukać jego następcy. 

Serdeczne podziękowania dla drużyny za walkę i nie poddawanie się w wielu trudnych sytuacjach jakie nas spotkały, podziękowania dla kibiców, którzy tak licznie przybyli do Biszczy aby nas wspierać. Na koniec pragnę podziękować naszemu druhowi Andrzejowi Szpytowi za udostępnienie oraz przygotowanie własnym sprzętem swojej łąki pod tor na treningi.      

 

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych