^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today38
Yesterday34
This week142
This month541
Total242147
czwartek, 13, czerwiec 2024 16:41
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze Turobin - 2013

     Zawody powiatowe odbyły się 7 lipca 2013 na boisku sportowym w Turobinie. Dla naszej jednostki był to występ w pewnym sensie historyczny gdyż po zwycięstwie w zawodach gminnych w 2012 roku uzyskaliśmy prawo startu, po raz pierwszy w dziejach naszej OSP w zawodach powiatowych.

Skład osobowy naszej drużyny nie zmienił się z zawodów gminnych  i wyglądał następująco:

dowódca: Ryszard Bzdyra

Sztafeta:

 1. Łukasz Konieczny
 2. Adam Szabat
 3. Damian Bucior
 4. Szymon Wardach
 5. Mateusz Bucior
 6. Marcin Pawęska
 7. Patryk Skromak 

Bojówka:

 1. Łukasz Serafin - operator motopompy
 2. Robert Niemiec - łącznikowy
 3. Łukasz Konieczny - rozdzielaczowy
 4. Patryk Skromak - pomocnik przodownika roty 1
 5. Szymon Wardach - pomocnik przodownika roty 2
 6. Adam Szabat - przodownik roty 1
 7. Marcin Pawęska - przodownik roty 2

W imprezie powinno wziąć udział 26 jednostek z terenu całego powiatu biłgorajskiego. Jednak jak się okazało na miejscu, nie wszyscy dojechali, choćby jednostka z Różańca, która powinna startować w parze z naszymi zawodnikami. Absencja rywala sprawiła, iż startowaliśmy sami a taka sytuacja nie sprzyja osiąganiu dobrych wyników. Ponadto należy dodać, że startowaliśmy z pierwszym numerem startowym.

Ostatecznie, po niezłym występie zajmujemy 11 pozycję, natomiast nasz rywal z zza miedzy tj. Szyszków plasuje się na 13 miejscu. Zawody wygrywa OSP Babice przed jednostką z Gozdu Lipińskiego. Gratulujemy. 

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych