^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Zostań sponsorem OSP Lipiny Dolne, wpłać na nasze strażackie konto 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001 dowolna kwotę z dopiskiem "darowizna na cele statutowe"

Today41
Yesterday34
This week145
This month544
Total242150
czwartek, 13, czerwiec 2024 17:59
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Gminne zawody sportowo – pożarnicze w Biszczy-2012r.

Dzień 10 czerwca 2012 roku zapisze się na długo nie tylko na kartach historii naszej OSP ale również w pamięci wszystkich strażaków z Lipin Dolnych. Tego dnia w Biszczy odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze

W zawodach jak zwykle wzięło udział 31 jednostek z czterech gmin: Potok Górny, Biszcza, Tarnogród oraz Księżpol. Standardowo strażacy swą rywalizację rozpoczęli od zmagań w sztafecie pożarniczej. Dowódca lipińskiej sekcji wylosował 5 numer startowy co drugi rok z rzędu sprawiło, że wystartowaliśmy w parze z zawsze dobrze dysponowaną strażą z Rogali. Nasza jednostka z czasem 59,6 sekund zajęła pierwsze miejsce w swej gminie oraz drugie jeżeli podsumować wszystkie pozostałe gminy. Pierwsze miejsce należało do ochotników z Gozdu Lipińskiego, którzy ukończyli tą konkurencję w czasie 58,19 sekund.

Po tak dobrym początku z nadziejami patrzyliśmy na drugi etap zawodów a mianowicie "bojówkę". Ta konkurencja jednak nie poszła nam tak dobrze jak sztafeta i z czasem 34,7 sekund zajmujemy drugie miejsce w gminie. Przed nami uplasował się jedynie Nakliki. Jednak ta drużyna miała do nas spore straty po biegu sztafetowym i tym sposobem udało się nam utrzymać pierwsze miejsce i zwyciężyć całe zawody z łącznym wynikiem 94,3 sekundy.

Klasyfikacja końcowa: Lipiny Dolne, Lipiny Górne-Lewki, Szyszków, Dąbrówka, Lipiny Górne-Borowina, Naklik, Zagródki, Jasienik, Jedlinki, Potok Górny.

Na marginesie dodam, że w gminie Biszcza bezapelacyjne zwycięstwo odniosła straż z Gozdu Lipińkiego, która (mimo 5 punktów karnych) ukończyła zawody z wynikiem 94,5 i miała aż 8,4 sekundy przewagi na drugą drużyną z tej gminy.

 

Skład zwycięskiej drużyny z Lipin Dolnych:

- dowódca: dh Paweł Grabias

 

Sztafeta:

- zmiana I: dh Łukasz Konieczny

- zmiana II: dh Marek Ryczko

- zmiana III: dh Adam Szabat

- zmiana IV: dh Mateusz Śniosek

- zmiana V: dh Mateusz Bucior

- zmiana VI: dh Mateusz Matuszak

- zmiana VII: dh Patryk Skroma

 

Ćwiczenie bojowe:

- operator motopompy: dh Stanisław Skromak

- łącznikowy: dh Robert Niemiec

- rozdzielaczowy: dh Andrzej Mzaurek

- pomocnik przodownika roty I: dh Jarosław Hachuj

- pomocnik przodownika roty II: dh Marek Ryczko

- przodownik roty I: dh Sylwester Bucior

- przodownik roty II: dh Adam Szabat

 

 

Podziękowanie od zarządu dla wszystkich zawodników, mechaników ale nie za zwycięstwo, które odnieśli tylko za ich cenny czas, który poświęcali (często wbrew swoim rodzicom, żonom czy dziewczynom) na przygotowanie fizyczne siebie oraz techniczne sprzętu na zawody. Dzięki temu możemy się teraz cieszyć z dobrego wyniku. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!!!

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Copyright 2024  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych